۰۲۱-۸۸۱۰۷۵۰۰

بیمه تجاری

چرا بیمه برای کسب و کار مهم است؟ اهمیت بیمه تجاری همیشه بلافاصله پس از خسارت آشکار می شود. این می تواند به معنای تفاوت بین بهبودی و از بین رفتن کامل تجارت باشد.

برخی از کسب و کارهای در حال رشد، خرید پوششی را که واقعاً به آن نیاز دارند، بیش از آنچه که باید، به تعویق می اندازند. داشتن بیمه تجاری مناسب قبل از وقوع خسارت، آرامش خاطر را فراهم می کند که تمام دارایی های شما تا حد امکان ایمن هستند.

بیمه تجاری چیست؟

یمه تجاری از کسب و کارها، مالکان، مدیران اجرایی و سایر ذینفعان کلیدی در برابر پیامدهای مالی رویدادهایی مانند آتش سوزی، آب و هوای سخت، سرقت، نقض داده ها، شکایت های حقوقی توسط کارمندان یا آسیب دیدن شخصی محافظت می کند. در ازای پرداخت هزینه، شرکت‌های بیمه قول می‌دهند که در صورت متحمل شدن زیان‌های بیمه شده از خطرات تحت پوشش، حداقل تا حدی به شما بازپرداخت کنند

از انواع آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

بیمه مسئولیت عمومی تجاری

بیمه اموال تجاری

بیمه مسئولیت محصول

مرکز تجارت مالی ایران با توجه به ارتباطات گسترده با شرکت های بیمه چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور می تواند به شما در انتخاب شرکت های بیمه معتبر جهت انعقاد قرارداد بمنظور پوشش احتمالی زیان های وارده از واردات،صادرات و تولید محصولات خود در همه حوزه‌های کسب‌وکار کمک نماید. ما به دنبال خطرات بالقوه می‌گردیم و به شما کمک می‌کنیم تا مطمئن شوید که تحت پوشش هستید تا بتوانید روی بهترین کاری که انجام می‌دهید تمرکز کنید

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

درباره ما

یکی از مهم ترین سوال های همه ما اینکه بازار مالی چیست و انواع بازار مالی کدام است؟ بازارهای مالی یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی هرکشور هستند که وظیفه اصلی تامین مالی بنگاه های بزرگ را به دوش می کشند. هم چنین به تازگی شاهد شکل گیری بازارهای جدید مالی مانند بازار رمز ارزها هستیم.

مشخصات ما

شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق وبسایت متعلق به تیم طراحی مرکز تجارت مالی ایران می باشد.