۰۲۱-۸۸۱۰۷۵۰۰

آثار هنری

اقتصاد هنر

در حالی که هنر همیشه به عنوان دارایی اشتیاق در نظر گرفته می شده است، رشد فوق العاده در بازار هنر افراد بیشتری را وادار کرده است که هنر را به عنوان یک طبقه دارایی جایگزین در نظر بگیرند. از آنجایی که هنر در سال‌های اخیر سرمایه‌پذیرتر شده است، دنیای هنر و تامین مالی به ناچار – و به طور فزاینده‌ای – با هم ادغام می‌شوند.

ماهیت بازار قوی هنر بلوچیپ فرصت هایی را باز کرده است و به مجموعه داران اجازه می دهد تا از هنر خود به عنوان وثیقه استفاده کنند. از آنجایی که هنر به عنوان دارایی نقدی در نظر گرفته می شود، بانک ها، شرکت های ذخیره سازی، وام دهندگان خصوصی و حتی خانه های حراج بخش پرباری در وام دادن به هنر پیدا کرده اند

تامین مالی هنر راهی جذاب برای آزاد کردن سرمایه ارزشمند از مجموعه هنری بلوچیپ شماست. در اینجا چگونه و چرا، و گزینه های موجود در مورد وام دادن به هنر آمده است.

هنر فاینانس چیست؟

با استفاده از مجموعه هنری خود به عنوان وثیقه، تأمین مالی هنر – وام‌دهی مبتنی بر هنر AKA – به شما امکان می‌دهد سرمایه مرتبط با هنر خود را باز کنید. با وام گرفتن در مقابل مجموعه خود، تامین مالی هنر به شما امکان می دهد بدون نیاز به فروش سریع نقدینگی را درک کنید.

تامین مالی هنر دیگر محدود به مجموعه‌داران فوق‌العاده ثروتمندی نیست که به دنبال وام از بانک‌های خصوصی و خانه‌های حراج هستند. در سال‌های اخیر، تعداد زیادی از شرکت‌های وام‌دهی تخصصی خصوصی، تأمین مالی هنر را برای کلکسیونرها در همه سطوح – با حداقل آستانه پایین و نرخ‌های بهره پایین‌تر – قابل دسترس‌تر کرده‌اند. اکثر شرکت ها حدود ۵۰ درصد از ارزش ارزیابی شده کارها را ارائه می دهند و فرصت ها را برای سایر سرمایه گذاری های جایگزین افزایش می دهند.

ART FINANCE برای چه کسانی مناسب است؟

اگر:

  1. می‌خواهید به سرعت نقدینگی کنید: اگر بسیاری از منابع مالی شما در مجموعه هنری خصوصی شما نگهداری می‌شود، تامین مالی هنری به شما امکان می‌دهد در برابر ارزش مجموعه خود وام بگیرید. این یک گزینه مطلوب برای کسانی است که نمی خواهند به دنبال سختی طولانی فروش باشند یا به طور کلی متعهد به فروش دائمی مجموعه خود باشند.
  2. می‌خواهید برای فرصت سرمایه‌گذاری دیگری سرمایه‌گذاری کنید:چه بخواهید در آثار هنری دیگر، ملک، شراب خوب یا چیز دیگری سرمایه‌گذاری کنید، وام با پشتوانه هنر راهی مناسب برای جذب سرمایه برای سایر سرمایه‌گذاری‌های جایگزین است. با تامین مالی هنر، می توانید مجموعه خود را بدون از دست دادن آثار موجود خود رشد دهید.
  3. بانک‌های سنتی نمی‌توانند نیازهای وام‌گیری شما را برآورده کنند:این امر عمدتاً در مورد گالری‌ها و دلال‌ها صدق می‌کند که وضعیت مالی آنها اغلب با معیارهای وام دهی بانک‌ها مطابقت ندارد.
  4. شما صاحب آثار هنری هنرمندان بلوچیپ با بازارهای تثبیت شده هستید:هنر بلوچیپ با منشأ قوی و سابقه افزایش قیمت – مانند اندی وارهول – به طور سنتی ریسک کمتری دارد و می‌توان آن را در بسیاری از نقاط چرخه اقتصادی وام گرفت.
  5. شما سود بیشتری از مجموعه خود پیش بینی می کنید:در زمان عدم اطمینان اقتصادی، تامین مالی هنر می تواند گزینه مناسبی برای استفاده از هنر شما بدون فروش کامل باشد. وام دهندگان ممکن است در حالی که منتظر بهترین زمان برای فروش هستند، یک وام با پشتوانه هنری را برای آزاد کردن سرمایه انتخاب کنند.

انواع راه حل های وام هنری

مجموعه هنری بلوچیپ شما می تواند یک ابزار مالی پویا باشد. در اینجا برخی از انواع راه حل های وام هنری که ممکن است در نظر بگیرید آورده شده است:

  1. تامین مالی وام و اکتساب: اگر یک فروشنده یا گالری آثار هنری بیشتری بخرد اما سرمایه فوری برای انجام این کار را نداشته باشد، بسیاری از شرکت‌های وام‌دهنده هنر یک چرخش سریع برای دریافت سریع سرمایه و در عین حال دریافت نقدینگی از دارایی‌ها ارائه می‌دهند. به همین ترتیب، اگر یک مجموعه‌دار علاقه‌مند به تضمین چیزهای زیادی در حراج آینده باشد، یک وام هنری می‌تواند سرمایه‌ای فوری برای به دست آوردن یک اثر جدید فراهم کند.
  2. پیش فروش و محموله:اگر یک مجموعه‌دار علاقه‌مند به آثار موجود در حراجی آتی باشد، اما سرمایه‌ای در دست نداشته باشد، وام دادن به مجموعه‌داران اجازه می‌دهد تا از مجموعه هنری خود به عنوان وثیقه استفاده کنند. این یک جایگزین مناسب برای گزینه نامطلوب فروش به طور کلی است.
  3. بازپرداخت وام موجود: اگر یک مجموعه‌دار بخواهد وام‌های موجود را برای بازدهی بهتر تامین مالی کند، وام‌دهی هنری می‌تواند فرصت خوبی باشد. پس از بازپرداخت وام توسط کلکسیونر، آنها می توانند مجموعه هنری خود را که ارزش آن در طول زمان به طور قابل توجهی افزایش یافته است، بفروشند.

مزایای وام هنری

با استفاده از مجموعه هنری خود به عنوان وثیقه، این فرصت را برای خود فراهم می کنید که یک مجموعه ارزشمند را بدون فروختن هیچ اثر موجود رشد دهید. از آنجایی که انتظار می‌رود ارزش هنر در طول زمان افزایش یابد، تامین مالی هنر می‌تواند راهی سودآور برای آزادسازی سرمایه‌های ارزشمند و سایر سرمایه‌گذاری‌های جایگزین باشد. و بیشتر وام دهندگان و بانک های متخصص استفاده از هنر را برای باز کردن سریع نقدینگی آسان تر می کنند و به دلیل توانایی هدایت تجارت در چندین بخش از بخش شرکت جذاب است.

برای کسانی که مجموعه هنری بلوچیپ قوی دارند، تامین مالی هنر به شما این امکان را می‌دهد تا از سرمایه‌گذاری‌های خود بیشترین بهره را ببرید، زیرا ارزش آنها همچنان افزایش می‌یابد. اگر آماده نیستید که به فروش تمام وقت متعهد شوید، وام های مبتنی بر هنر فرصتی برای افزایش سرمایه خود در حین انجام سایر سرمایه گذاری ها یا منتظر زمان مناسب برای فروش هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های مرتبط

درباره ما

یکی از مهم ترین سوال های همه ما اینکه بازار مالی چیست و انواع بازار مالی کدام است؟ بازارهای مالی یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی هرکشور هستند که وظیفه اصلی تامین مالی بنگاه های بزرگ را به دوش می کشند. هم چنین به تازگی شاهد شکل گیری بازارهای جدید مالی مانند بازار رمز ارزها هستیم.

مشخصات ما

شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق وبسایت متعلق به تیم طراحی مرکز تجارت مالی ایران می باشد.